STAY IN THE LOOP

Subscribe to our newsletter to receive the latest offers

Uluslararası ALS-MNH Dernekleri Birliği Bilim Kurulu Duyurusu

Değerli ALS MND Dernekleri Birliği Üyeleri,

Uluslararası ALS MND Dernekleri Birliği Yönetim Kurulu, Üye Derneklere Bilimsel Danışma Konseyi'nden (SAC) brifing notları şeklinde bilgi vermekten memnuniyet duyar. SAC hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Kadimastem ve Amylyx'e odaklanan güncellenmiş brifing notları:

Uluslararası ALS / MND Dernekleri Bilimsel Danışma Konseyi İttifakının rolü, ALS / MND ile ilgili bilimsel ve biyomedikal duyuruları, bilgileri ve fırsatları gözden geçirmek ve bunlara küresel bir bakış açısı sağlamak için merkezi bir kaynak olmaktır. İttifak iletişimlerinin dışında, Konseyin genel kamuoyuyla veya ALS / MND topluluğuyla dışarıdan iletişimden sorumlu olması amaçlanmamıştır, bunun yerine Üyeler için iç bilgilerden sorumludur, böylece her üye, daha sonra onlara izin verecek şekilde incelenmiş bir perspektife sahip olabilir. toplulukları ve paydaşları ile en iyi nasıl iletişim kuracaklarını belirler.

Orjinal notları aşağıdaki adreste yayınlayacağız.

https://www.alsmndalliance.org/advocacy/amylyx-amx0035/

https://www.alsmndalliance.org/advocacy/kadimastem-astrorx/

ALS / MND topluluğuna devam eden bağlılıkları ve Üyelerimize bu bilgileri sağlamada yardımcı oldukları için SAC Başkanı Dr. David Taylor ve diğer üyelere teşekkür ederim.

Calaneet Balas

Chair,

International Alliance of ALS/MND Associations

 

Türkçe dosyalar için tıklayınız

https://www.als.org.tr/upload/2020/09/amylyx-2020.docx

https://www.als.org.tr/upload/2020/09/kadimastem-2020.docx

TOP